M.I.C.E

ETKİNLİK YÖNETİMİNİ YENİDEN TANIMLAYARAK, SINIRLARIN ÖTESİNE GEÇİYORUZ

TURONE olarak, kurumsal etkinliklerin olmazsa olmazlarını üç kategoriye ayırıyoruz; kurumun markalaşması, kurum kültürünün yaygınlaşması, motivasyon ve verimin artırılması.

Ürün lansmanlarından, roadshow’lara, temel atma organizasyonlarından indoor-outdoor eğitim toplantılarına, bayi görüşmelerinden motivasyon organizasyonlarına ve açılış etkinliklerine kadar geniş bir alanda sağladığımız hizmetlerimizle; tüm iş ortaklarımızın markalaşma anlarında, artı değer yaratmak için varız. Amacımız, yenilikçi bakış açısıyla düzenlediğimiz etkinliklerle, iş ortaklarımızı ve birlikte çalıştığımız markaları, sınırların dışına çıkarmak.

Bu yolculuğun zorluklarla dolu olduğunu biliyoruz. Bugüne kadar yerel ve global olmak üzere, 50’den fazla markayla çalışmak, bize bir çok şey öğretti. Bunlardan en önemlisi de, markaları değerli kılanın, insanlar olduğu gerçeğiydi. Etkinliklerimizin sonunda, iş ortaklarımızın mutluluk ve memnuniyetini görmek, bizler için paha biçilemez.

Daha detaylı bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

MEETING (TOPLANTI ORGANİZASYONU)

Bizim için her etkinlik, yeni bir hikaye yaratmak için bir fırsat demek. İş ortaklarımızın stratejik ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz projelerde özgün çözümler üretmek, onların markalaşmalarına katkıda bulunmak, işimize duyduğumuz heyecanın sadece ufak bir parçası. Proje bütçesini nicelik olarak değil nitelik olarak değerlendiriyor; iletişim hedefleriyle örtüşüp örtüşmemesi bazında ele alıyoruz. Çünkü bizler için önemli olan; artı değer yaratan, iş ortaklarımızın markalaşmasına katkıda bulunan, dikkat çekici ve sonuç odaklı organizasyonlara imza atmak.

 

TURONE Ailesi olarak neler yapıyoruz?

1.Kurumsal etkinlikler

2.Eğitim toplantıları

3.Motivasyon toplantıları

4.Ürün lansmanları

5.Kutlama törenleri

6.Sosyal sorumluluk projeleri

7.Bayi toplantıları

8.Kutlama ve parti organizasyonları

9.Roadshow organizasyonları

10.Basın toplantıları

11.Dönem sonu toplantıları

12.Bölgesel toplantı organizasyonları

13.Fuar stand tasarım, kurulum ve genel hizmetleri

14.Motivasyon gezileri

 

INCENTIVE (Outgoing ve Incoming)

Bir kurumun enerjisini harekete geçirmenin, çalışanlar arasındaki sinerjiyi artırmanın en etkin yollarından biri, motivasyon programları. İş ortaklarımızın verimini, çalışanları arasındaki iletişimi artırmak için, kurum kimliği ve dinamiklerine özel projeler tasarlıyoruz. Dünyanın farklı noktalarında düzenlediğimiz yaratıcı etkinliklerle zenginleşen, rehber anlatımlı, temalı motivasyon gezileri sayesinde, çalışanlar arasındaki sinerjiyi artıran ve bireyin tüm potansiyelini en verimli şekilde kullanabileceği uygun ortamları tasarlıyoruz.

 

Outgoing:

Projelerimizi, yurt dışında birçok ülkede yer alan güçlü partnerlerimizle birlikte etkinlik öncesinde etüt ve planlama çalışmaları yaparak, bölgesel dinamikler doğrultusunda gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

 

TURONE Ailesi olarak neler yapıyoruz?

1.Bayi toplantıları

2.Dönem sonu toplantıları

3.Bölgesel toplantı organizasyonları

4.Kongre katılımları

5.Teşvik gezileri

6.Maç turları

7.Fuar stand tasarım, kurulum ve genel hizmetleri

8.Ticari heyet gezileri

9.Motivasyon gezileri

10.Kültürel turlar

11.Okul gezileri

12.Devlet ve protokol organizasyonları

13.Münferit hizmetler (konaklama+transfer)

 

Incoming:

Yurtdışından Türkiye’ye gelen yabancı misafirlerimizin en iyi şekilde ağırlanması için farklı temalarda organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Misafirlerimizin hedeflediği etkiyi yaratacak uygun iletişim alanlarını belirleyip, bölgeye özel konsept etkinlikler hayata geçiriyoruz.

 

TURONE Ailesi olarak neler yapıyoruz?

1.Konaklama

2.Toplantı

3.Çevre gezileri

4.Ulaşım

5.Grup aktiviteleri

6.Yeme&içme hizmetleri

7.Rehberlik

 

CREATIVE EVENTS (YARATICI ETKİNLİKLER)

Markalaşma, günümüz şirketleri için en vazgeçilmez değerlerden biri. Binlerce marka arasından sıyrılabilmek ise bambaşka bir nitelik. Bu kapsamda yer alan her türlü organizasyon faaliyetlerini, şirketlerin kendilerine yaptığı uzun vadeli bir yatırım olarak görüyoruz. TURONE ekibi olarak, iş ortaklarımızın markalaşma süreçlerinde de çözüm ortağıyız. Tüm projelerimizde, birlikte çalıştığımız markaların ihtiyaçlarına hizmet edecek sürdürülebilir iletişim konseptleri tasarlayıp, bu konseptleri yaratıcı ve etkin uygulamalarla hayata geçirmeyi hedefliyoruz.

 

TURONE Ailesi olarak neler yapıyoruz?

1.Sosyal ve sanatsal etkinlikler

2.Katılımcılara özel tasarlanmış davetler

3.VIP etkinlikler

4.Katılımcılara yönelik genel veya kişiye özel hediye, sürpriz veya benzeri servis ve hizmetler

5.Gösteri tasarımı ve uygulamaları

6. Kültürel etkinlikler

7.Sahne etkinlikleri

8.Fabrika/AVM açılışı organizasyonları

9.Temel atma organizasyonları

10.Road show etkinlikleri

 

0850 304 21 02

merhaba@turone.com.tr


Bu kategoride ürün bulunamadı.