Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

5 Adımda Turone !

---------- 01 ----------

Yeni Nesil Turizmciyiz.

Çağ değişti, istekler farklılaştı. İnsanlar artık pratik ve uygun turlar, anılar istiyor. Maksimum hizmet, uygun fiyat; kısaca, bizlerde bu isteğe göre hareket ediyor ve misafirlerimize en yüksek memnuniyet ve en uygun imkanla en iyi turları, yerleri keşfetmelerini sağlıyoruz.


---------- 02 ----------

Hem Alaylı Hem Mektepliyiz.

Tüm ekibimiz Turizm İşletmeciliği ve türevi bölümlerden mezun olmuş, sektörel eğitimler almıştır.


---------- 03 ----------

Tek Hedef Var 'Kalite'

2012 yılından beri var olan Turone ilk akla düştüğü andan itibaren tek hedefi olan kaliteden hiç şaşmamıştır.


---------- 04 ----------

Standart Üstü İmkanlar

Misafirlerimizle ilk karşılaştığımız anı önemsiyoruz. Bu nedenle satış kanallarımız, alt oluşumlarımız, sosyal medya hesaplarımız ve sitemizde görünen yüzümüzle hep en iyisi olmaya çalışıyoruz. Ardından rezervasyon sürecinden tur sonlanana kadar normal standartların hep üzerinde imkanları misafirlerimiz için oluşturuyoruz.


---------- 05 ----------

Öncesi Sonrası Muhabbet

Rezervasyon öncesi, tur sonrası ve süreç içinde olmak kaydıyla, eski-yeni tüm misafirlerimizle adeta profesyonel bakış amatör ruhla 'arkadaş' oluyor ve süresiz danışmanlık veriyoruz.

TURONE

2012 yılında öğrenci projesi olarak hayata geçen Turone geride bıraktığı 6 yılda önce büyük bir oluşum ardından da şirket olarak Türkiye hizmet sektöründe yerini almıştır. Bu süreçte sektörel tecrübesini sürekli geliştiren ve misafir diyaloglarını 'mutlak memnuniyet' üzerine kuran Turone, artan potföyünden gelen talep üzerine artık online olarak tur satışı gerçekleştiren bir konuma gelmiştir. Ülke turizmine katkı sağlamayı ve kaliteli turizmle misafirlerini buluşturmayı hedef edinen Turone, Türkiye'nin en memnun kalınan turizm firması olma adına yoluna emin adımlarla devam etmektedir.


Turone.com.tr

0850 304 21 02

merhaba@turone.com.tr